برگزاری دوره آموزشی فرایند تزریق پلاستیک ها

دوره آموزشی قالب­گیری تزریقی پلاستیک ­ها در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ و ۲۱  آذرماه سال ۹۷ از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ در مؤسسه اندیشه برتر میران با حضور کارشناسان و مدیرانی از شرکت­های مختلف برگزار گردید.

در این دوره سه روزه به مباحثی چون آشنایی با فرایند تزریق پلاستیک­ها، بررسی چرخه تزریق، انواع روشهای قالب­گیری، بررسی ایرادات فنی و فرایندی و دستورالعمل نگهداری و تعمیر دستگاه های تزریق پرداخته شد. و هنرجویان علاوه بر آشنایی کامل با مباحث تئوری در این زمینه، به صورت عملی نیز با موضوعات فوق و همچنین نحوه اندازه گیری شاخص جریان پذیری مواد و محاسبه میزان جمع شدگی نمونه های تزریق شده آشنا گردیدند.

لازم به ذکر است که دوره بعدی قالب­گیری تزریقی پلاستیک­ها در تاریخ ۱۷ و ۱۸ و ۱۹ دی ماه برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام و شرکت در این دوره ­ها با شماره های ۴۴۵۶۵۳۰۵و ۵- ۴۴۵۳۹۰۹۴ داخلی ۴ واحد آموزش تماس حاصل فرمایید.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با پلیمرها و خواص فیزیکی و مکانیکی انواع گریدهای موجود در بازار

دوره آموزشی آشنایی با پلیمرها و خواص فیزیکی و مکانیکی انواع گریدهای موجود در بازار در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ  ۵ ،۶ و ۷ آذر ماه سال جاری از ساعت ۸ الی ۱۶ با حضور کارشناسان و مدیران شرکتهای مختلف، برگزار گردید.

در این دوره سه روزه ضمن بیان مباحث به صورت تئوری و عملی، موضوعاتی همچون آشنایی با مفاهیم و مبانی پلیمرها، ساختار، روش های شناسایی آنها، آشنایی با افزودنیها، جدول تناوبی ترموپلاستیکها، روش های اندازه گیری خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها و … ارائه گردید و هنرجویان به طور عملی با شرایط آزمایشگاه، انجام آزمونها و اصول کالیبراسیون و نحوه کار با دستگاههای مختلف اندازه گیری خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها مانند کشش، ضربه و ….. آشنا شدند.

لازم به ذکر است دوره بعدی با موضوع فوق در تاریخ ۳، ۴ و ۵ دی ماه برگزار خواهد شد. جهت ثبت نام و شرکت در این دوره ­ها با شماره های ۴۴۵۶۵۳۰۵ و ۵- ۴۴۵۳۹۰۹۴ داخلی ۴ واحد آموزش تماس حاصل فرمایید.

     

       

 

 

 

 

دریافت تاییدیه آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو

موسسه اندیشه برتر میران با مصوبه کمیته فنی بررسی و تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار و مجاز شماره ۶۱ مورخ ۹۷/۰۷/۱۵، به موجب شماره پروانه: ۱۴۳۹۷/۳۹۷۱/۱/۱۲۶۷۷ موفق به دریافت تاییدیه آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو گردید.

روابط عمومی موسسه اندیشه برتر میران به تمام همکاران که با تلاش های بسیار این موفقیت را برای مجموعه رقم زدند تبریک عرض می نماید. 

  

آغاز ثبت نام دوره های آموزشی” آشنایی با پلیمرها” و” فرایند تزریق پلاستیک ها”

ثبت نام دوره­ های آموزشی ” آشنایی با پلیمرها “و “فرایند تزریق پلاستیک­ ها ” در نیمه دوم سال ۱۳۹۷ با هدف بهره ­مندی علمی و عملی علاقمندان آغاز گردید.

لازم به ذکر است این دوره های آموزشی برای شرکتهای مستقر در شهرک ­های صنعتی استان تهران،صنایع کوچک و دانشجویان دارای تخفیف ویژه می باشد.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر باواحد آموزش (خانم راضیه منصوری۴۴۵۳۹۰۹۴-۴۴۵۳۹۰۹۵ داخلی ۱۰۴) تماس حاصل فرمایید.

دوره های آموزش الکترونیکی اندیشه برتر میران آغاز شد

آموزش این بار ساده و بی دردسر .

پس از ده سال فعالیت مستمر آموزشی به منظور دسترسی راحت تر علاقمندان و نشر بیشتر مطالب آموزشی، بر آن شدیم تا دوره های آموزشی تخصصی خود را به صورت اینترنتی برگزار نماییم در این راستا با همکاری سایت ویکی پلاست هم اکنون فایل های آموزشی آشنایی با دستگاه تزریق و اجزا آن و آشنایی با فیلم های دمشی در حوزه صنایع پلیمر بر روی آدرس های اینترنتی ذیل بارگذاری شده تا علاقمندان از سراسر ایران بدون هزینه های جانبی بتوانند از آموزش های کاربردی و مفید این مرکز بهره ­مند شوند .

 

🔻 لینک مشاهده دوره آموزشی آشنایی با دستگاه تزریق و عملکرد بخش‌های مختلف آن:
https://wkpl.ir/v20

 

 

 

🔻 لینک دوره آموزشی همه آنچه باید در مورد تولید فیلم های پلی الفینی بدانید (نایلون، نایلکس، سلفون) – بخش اول مواد:
https://wkpl.ir/v21

 

 

🔻 لینک دوره آموزشی فیلم های پلی الفینی – بخش دوم فرآیند:علت دون زدگی، سوراخ شدن، پارگی و حباب روی اجناس نایلون و نایلکس چیست؟
https://wkpl.ir/v22

 

 

🔻 لینک دوره آموزشی فیلم های پلی الفینی-بخش سوم (پایانی)خواص                                             https://wkpl.ir/v32

 

 

خاطر نشان می سازد این دوره ها به نحوی تدوین گردیده که کلیه افراد با سطوح مختلف تحصیلی و شغلی، و حتی افرادی که به دنبال شغل مناسب هستند بتوانند از این مطالب بهره کافی را ببرند.

لازم به ذکر است به مرور زمان با همکاری سایت wikiplast سایر آموزش های تخصصی در دسترس عزیزان قرار خواهد گرفت .

خوشحال می شویم اگر نظرات و پیشنهادات خود را، در این خصوص با ما در میان بگذارید.

ارائه خدمات پرینت سه بعدی در موسسه دانش بنیان اندیشه برتر میران

 

امروزه مدلسازی سه بعدی در صنایع گوناگونی همچون قطعه سازی، خودروسازی، قالبسازی و ریخته گری، طراحی صنعتی، روباتیک، معماری، پزشکی، هنر، صنایع هوافضا، نظامی و… رایج است.

این تکنولوژی به صنایع مختلف و محققان کمک می‌کند ایده‌های خود را به راحتی تصویرسازی کنند تا بهتر بتوانند تحقیقات خود را در راستای تولید با اطمینان سرعت ‌بخشند.

مزایای استفاده از پرینترهای سه بعدی عبارتند از:

♦ تولید محصولات و مدل های بسیار پیچیده با هر طرح، شکل و زاویه‌ای (تو پر باشد، یا تو خالی، صاف باشد یا منحنی و …) و تولید قطعات یکپارچه و مستحکم و در عین حال کاربردی به گونه‌ای که دیگر نیاز به مونتاژ چندین قطعه روی هم نیست.

♦ کاهش زمان طراحی، تست و ایرادیابی و تولید محصول از چندین ماه به چند روز.

♦ با تست سریع مدل اولیه ریسک های تولید انبوه به شدت کاهش یافته و ایرادهای آن خیلی سریع رفع شده و در نتیجه محصول با کیفیتی آماده تولید انبوه می شود.

♦ کاهش هزینه های تولید محصول با صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف مواد اولیه و زمان تولید.

 

 

بادگیر پشت ماشین

نمونه قطعه تولید شده توسط پرینتر سه بعدی

 

 

جهت دریافت خدمات پرینت سه بعدی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۴۴۵۸۲۳۹۸ و ۴۴۵۳۹۰۹۴ تماس حاصل فرمایید.

 

تمدید گواهینامه همکار استاندارد برای نهمین سال پیاپی

موسسه اندیشه برتر میران با تکیه بر تلاش و بهره گیری از کارشناسان، متخصصین و مشاوران با دانش و تجربه در زمینه آموزش، پژوهش و خدمات آزمون در حوزه پلیمر و پوشش، موفق به تمدید گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار استاندارد برای نهمین سال پیاپی گردید .

امید است که با عنایت خداوند همچنان در بهبود و اعتلای کیفیت محصولات و تولیدات داخلی و در نتیجه  پیشرفت روز افزون کشور عزیزمان ایران، قدم برداریم.

برگزاری دوره آموزشی برای خوشه پلاستیک استان خراسان شمالی

با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان شمالی و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی این استان، دوره آموزشی آشنایی با پلیمرها و آزمایشات خواص فیزیکی و مکانیکی آنها و انواع گریدهای موجود در بازار در راستای پروژه ترکیب شناسی و اصلاح فرمولاسیون واحدهای خوشه پلاستیک با هدف بالا بردن سطح آگاهی و دانش مدیران به منظور ارتقای کیفیت محصولات تولیدی خوشه پلاستیک استان در تاریخ ۱۱ و ۱۲ مهرماه با حضور مسئولین کنترل کیفی ۱۶ واحد پیشروی خوشه پلاستیک در شهر بجنورد برگزار گردید، در این دوره دو روزه جناب آقای مهندس میربلوک به عنوان مدرس، مباحثی چون روش های شناسایی پلیمرها، آشنایی با افزودنی ها، آشنایی با رفتار حرارتی ترمو پلاستیکها ، آشنایی و مقایسه انواع گریدهای موجود در بازار و …. را ارائه نمودند.

شایان ذکر است در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی اعطا گردید.

دوره آموزشی آشنایی با پلیمریاب در نمایشگاه ایران پلاست

به اطلاع می رساند با همکاری  موسسه اندیشه برتر میران و  انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران به منظور افزایش ارتقای سطح آگاهی واحدهای تولیدی در زمینه انتخاب سریع گریدهای معادل داخلی و خارجی دوره آموزشی رایگان ” آشنایی با پلیمریاب ” در نمایشگاه ایران پلاست برگزار می گردد.

 

استاد: سرکار خانم مهندس زینالی

 

تاریخ برگزاری: ۴ مهرماه ۱۳۹۷- ساعت ۱۱

 

مکان برگزاری: غرفه انجمن ملی، سالن B 41

 

سرفصل های این دوره آموزشی:

۱-جستجوی پلی الفین های داخلی و خارجی بر اساس کلیه خواص فیزیکی و مکانیکی و حرارتی

۲- دستیابی سریع به گریدهای معادل داخلی و خارجی با قابلیت بررسی کلیه ویژگیها

۳- امکان جستجوی گریدهای پلی الفینی بر اساس کاربرد نهایی، نوع افزودنی ها، فرایند شکل دهی، پتروشیمی تولیدکننده، و خواص فیزیکی و …

موسسه اندیشه برتر میران به جمع شرکت های دانش بنیان پیوست.

براساس آیین نامه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت  شرکتها و موسسات دانش بنیان، موسسه اندیشه برتر میران پس از طی مراحل لازم و احراز شرایط مشخص شده در شاخص های «آیین نامه تشخیص شرکتها و موسسات دانش بنیان»، به جرگه شرکت های دانش بنیان پیوست.

 موسسه اندیشه برتر میران پس از عضویت قطعی در شبکه آزمایشگاهی فناوریهای راهبردی در سال ۱۳۹۶، به همت مدیران و کارشناسان خود موفق شد در تاریخ ۲۶ تیر ماه ۹۷ پس از ارزیابی مدارک و مستندات توسط گروه ارزیابی به ریاست جناب آقای دکتر سهرابی از شرکت توسعه فناوری های پیشرفته (راصد) به جمع شرکت های دانش بنیان کشور بپیوندد.  بر مبنای مصوبه کارگروه،  این موسسه در زمره موسسات دانش بنیان تولیدی نوع ۲ (صنعتی) قرارگرفت که به مدت ۲ سال می تواند از تسهیلات قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات استفاده نماید.

براین مبنا مشتریان این موسسه نیز زین پس می توانند، از تسهیلات حمایتی قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری و اختراعات، در خرید خدمات دانش بنیان این موسسه  بهره مند شوند.

روابط عمومی موسسه اندیشه برتر میران ضمن عرض تبریک به تمام همکارانی که با تلاش های بی وقفه این موفقیت را برای مجموعه رقم زدند، از حمایت و همدلی بی‌دریغ مشتریان کمال تقدیر و تشکر را دارد. امید است این رویداد گامی در جهت پیشرفت روز افزون و کسب رضایت بیشتر مشتریان باشد.