برگزاری دوره آموزشی تکنولوژی های جدید در صنعت تزریق پلاستیک

کمیسیون آموزش انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران با همکاری موسسه اندیشه برتر میران به منظور افزایش ارتقای سطح آگاهی واحدهای تولیدی در زمینه تکنولوژی های جدید و روز صنعت در تولید محصولات پلاستیکی به روش تزریق، ۵ بهمن ماه اقدام به برگزاری سمینار آموزشی  ” تکنولوژی های جدید در صنعت تزریق پلاستیک ”   همزمان با نمایشگاه تهران پلاست در محل نمایشگاه شهر آفتاب، کرده است.
سرفصل های این دوره آموزشی:

co-injection molding

(فرآیند قالبگیری پوسته هسته)

micro injection molding

(فرآیند قالبگیری تزریقی میکرو)

multicolor injection molding

(فرآیند قالبگیری تزریقی چند جزئی)

gas and water assisted injection molding

(فرآیند قالبگیری تزریقی به کمک آب یا گاز)

structural foam injection molding

(فرآیند قالبگیری تزریقی فوم)

powder injection molding

(فرآیند قالبگیری تزریقی فلز)

thin wall injection molding

(قالبگیری تزریقی ظروف جداره نازک)

in mold label or in mold decoration

(فرآیند برچسب گذاری در قالبگیری تزریقی)

injection compression molding

(قالبگیری تزریقی فشاری)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت www.inpia.ir مراجعه نمایید.

 

آغاز ثبت نام دوره های آموزشی ((آشنایی با پلیمرها)) و ((فرایند تزریق پلاستیکها))

 

 

ثبت نام دوره­ های آموزشی ((آشنایی با پلیمرها)) و ((فرایند تزریق پلاستیک­ها)) در موسسه اندیشه برتر میران آغاز شد.

 

 

در راستای افزایش بهره وری و ارتقا سطح دانش و توان نیروی انسانی در توسعه و پیشرفت فعالیت های واحدهای صنعتی و تولیدی، دوره ­های آموزشی ((آشنایی با پلیمرها)) و ((فرایند تزریق پلاستیک­ها)) نیمه دوم سال جاری در این موسسه برگزار می شود.

لاز م به ذکر است این دوره های آموزشی برای شرکتهای مستقر در شهرک ­های صنعتی استان تهران و دانشجویان دارای تخفیف ویژه می باشد.

علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش (خانم راضیه منصوری) تماس حاصل فرمایید.

برگزاری دوره آموزشی فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی؛ مواد اولیه- فرایند- خواص

دوره ی آموزشی فیلم های پلی اتیلن و پلی پروپیلنی۳۰ مرداد ماه به همت کمیسیون آموزشی انجمن ملی ایران و با همکاری موسسه اندیشه برتر میران به صورت عملی و تئوری در سالن همایش شهرک صنعتی شمس آباد برگزار گردید.
در این دوره که به مدت ۸ ساعت با حضور مدیران ،سرپرست ها و اپراتورهای تولید و کنترل کیفی کارخانجات تولید کننده فیلم برگزار شد, به مباحثی چون کلیات فیلم و دستگاه های تولید فیلم, مواد, بخش اصلی دستگاه فیلم دمشی و موضوعات پیرامون مواد پلی اتیلن و پلی پروپیلنی پرداخته و در خصوص ارتباط خواص با ریزساختار در فیلم های پلی اتیلنی و نقش افزودنی ها در توسعه خواص این فیلم ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
از اساتید گرانقدر و ارزشمند این همایش علاوه بر آقای مهندس میربلوک می توان به دکتر حبیب الهی و مهندس سلطانی اشاره کرد که به عنوان مدرس حضور داشته اند.

کتاب آشنایی با مبانی رنگ منتشر شد.

به همت موسسه اندیشه برتر میران:
کتاب آشنایی با مبانی رنگ منتشر شد.
کتاب آشنایی با مبانی رنگ ویژه دانشجویان و مسئولین کنترل کیفیت کارخانجات رنگسازی و علاقه مندان به این صنعت، این هفته چاپ و به بازار عرضه گردید.
کتاب حاضر به مانند سایر کتابهای منتشر شده توسط این موسسه بدون حاشیه و زیاده گویی به اصل موضوع پرداخته و در کمترین حجم مطالب، آموزش تولید رنگ به سادگی و روشن ترین روشها برای درک همگان بیان گردیده است.
جهت سفارش و خرید کتاب با شماره تلفن های ۴۴۵۳۹۰۹۵ و ۴۴۵۶۵۳۰۵ واحد آموزش خانم منصوری تماس حاصل فرمایید.

برگزاری دوره آموزشی فیلم های پلی اتیلنی و پروپیلنی

دوره آموزشی فیلم‌های پلی‌اتیلنی و پروپیلنی؛ مواد اولیه- فرآیند-خواص با همت کمیسیون آموزش انجمن ملی پلاستیک و پلیمر ایران و با همکاری مؤسسه اندیشه برتر میران در تاریخ ۳۰ مردادماه ۹۶ در محل سالن همایش شهرک صنعتی شمس آباد برگزار می شود.
علاقه مندان برای ثبت نام در این دوره آموزشی می توانند عدد ۱ را به سامانه ۳۰۰۰۱۹۱۹۸۸ ارسال کنند.

دوره آموزشی فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های: ۸۸۹۲۷۹۸۶-۰۲۱ و ۸۸۹۲۷۹۸۷-۰۲۱ ؛ انجمن ملی پلاستیک و پلیمر ایران تماس حاصل نمایند.

تقویم آموزشی سه ماهه دوم سال ۱۳۹۶ مؤسسه اندیشه برتر میران

محل برگزاری دوره مبلغ شهریه به ریال بدون احتساب مالیات برارزش افزوده تاریخ پایان دوره تاریخ شروع دوره مدت به ساعت عنوان دوره ردیف

غیر

حضوری

حضوری
موسسه اندیشه برتر میران ۷،۵۰۰،۰۰۰ ۹۶/۰۴/۱۴ ۹۶/۰۴/۱۲ ۲۴ آشنایی با پلیمرها و خواص فیزیکی مکانیکی آنها ۱
موسسه اندیشه برتر میران ۷،۵۰۰،۰۰۰ ۹۶/۰۵/۲۸ ۹۶/۰۴/۲۶ ۲۴ قالبگیری تزریق پلاستیک ها ۲
موسسه اندیشه برتر میران ۵،۰۰۰،۰۰۰ ۹۶/۰۵/۱۰ ۹۶/۰۵/۰۹ ۱۶ کنترل کیفیت رنگ و پوشش ها ۳
موسسه اندیشه برتر میران ۵،۰۰۰،۰۰۰ ۹۶/۰۵/۲۴ ۹۶/۰۵/۲۳ ۱۶ اکستروژن و کامپاندینگ ۴
موسسه اندیشه برتر میران ۷،۵۰۰،۰۰۰ ۹۶/۰۶/۰۸ ۹۶/۰۶/۰۶ ۲۴ آشنایی با پلیمرها وخواص فیزکی و مکانیکی آنها ۵
موسسه اندیشه برتر میران ۷،۵۰۰،۰۰۰ ۹۶/۰۶/۲۹ ۹۶/۰۶/۲۷ ۲۴ قالبگیری تزریق پلاستیک ها ۶

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتربا شماره های ۵- ۴۴۵۳۹۰۹۴ و ۴۴۵۶۵۳۰۵ داخلی ۴ واحد اموزش خانم راضیه منصوری تماس حاصل فرمایید.

برگزاری دوره آموزشی برای کادر اجرایی مجله بسپار

دوره آموزشی کنترل کیفیت رنگ و آشنایی با پلیمرها برگزار گردید.

دوره اموزشی کنترل کنترل کیفیت رنگ و آشنایی با پلیمرها در تاریخ های ۳ و ۱۰ و ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور کادر اجرایی مجله بسپار و  چند تن از پرسنل شرکت جهادین پرند در موسسه اندیشه برتر میران برگزار گردید. در این دوره سه روزه که  در طول سه هفته به صورت تئوری و عملی برگزار گردید آقای مهندس میربلوک در رابطه با پلیمرها  و آقای مهندس افشار  در زمینه کنترل کیفیت رنگ مباحثی را ارائه نمودند و در پایان به شرکت کنندگان گواهینامه اعطا گردید.

لازم به توضیح است در این دوره آموزشی مباحث به شیوه ای ارائه شد که با وجود برخوردار نبودن اکثر عزیزان از تحصیلات مرتبط ،مفاهیم  تخصصی کاملا قابل هضم گردید.

new-year-1396

پیام نورورزی سال ۱۳۹۶

لزوم توجه به سرمایه های اجتماعی

سالی دیگر گذشت، خوب و بد با زشتیها و زیباهای آن نیز در حال تمام شدن است، دستاوردهای فردی، گروهی و اجتماعی ما حتما باید قابل اندازه گیری باشد که اگر چنین نیست لازم است فکری اساسی برای آن داشته باشیم.
باردیگر به گذشته و آینده که فکر کنیم میبینیم که هیچ سرمایه ای به اندازه منابع انسانی دانا و توانا برای جامعه مولد موثر و مفید نخواهد بود. بسیار خوشحالم که در سال جاری نیز افتخار خدمت به مهمترین منابع جامعه یعنی منابع انسانی باز هم نصیبمان شده است. بی اغراق بالاترین افتخار در زندگی برایمان تماس و تعامل با مردم، دانشجویان، مهندسان و کارآفرینان در سراسر طول سال بوده است.
خداوندا بر تو پوشیده نیست که خروج از سرنوشت نامناسب کشور از برخی بحران های خود ساخته فقط به دست خودمان قابل برطرف شدن است!
برخورداری از منابع انسانی مطلوب با تمرین دموکراسی، تعقل و شفافیت در اندیشه، الا به تغییرات و خواست ملی تک تک مردم در کنار گذاشتن اشتباهات عمیق فرهنگی نصیب نخواهد شد. با خود صادق باشیم تعصب های بی مورد، اعتقادات بی پشتوانه ، اشتباهات مختلف اجتماعی را یکی پس از دیگری شناسایی و بر برطرف کردن آنها اهتمام جدی بنماییم.
فرهنگ را از کلان به خرد بیاوریم و مورد به مورد در تک تک موارد ساده سازی و در زندگی پیاده کنیم.
دستیابی به فرهنگ خوب چیزی نیست که از دل ثروت، صنعت و اراده بین المللی خلق شود و ما را بی نیاز از تلاش بدارد. لازم نیست به اعماق تاریخ برویم و بد و خوب را در ایران باستان و یا سایر ملل جست و جو کنیم .کافیست به همین ده سال گذشته برگردیدم واشتباهاتمان را اصلاح کنیم و به موارد ذیل در سال ۱۳۹۶ به عنوان یک ماموریت ملی نگاه نماییم.
۱٫ آب را پاک و سالم نگه داریم و در ساینت از آن کوشا باشیم.
۲٫ خاک را به نظر کیمیا کنیم و از آلوده کردن آن پرهیز کنیم.
۳٫ افزایش بهره وری را تمرین نماییم.
۴٫ تنبلی را فراموش کنیم.
۵٫ راه ساده پول درآوردن را حسن ندانیم.
۶٫ دروغ نگوییم.
۷٫ نخبگانمان را تخریب نکنیم.
و در پایان از همه ی عزیزان تقاضا میکنم برای شروع، ابتدا به کمپین طبیعت پاک که در روز سیزدهم فروردین به صورت نمادین در شهر تهران انجام می گیرد، بپیوندید.این کار از مزیت های اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی فراوانی برخوردار است که میتواند به عنوان یک الگوی خودجوش اجتماعی و مردمی برای همگان مفید باشد.
نوروزتان پیروز
علیرضا میربلوک
۲۴/۱۲/ ۱۳۹۵